O NÁS

Provádíme nezávislé pozáruční opravy šroubových, pístových a bezmazných kompresorů a elektromotorů. Nabízíme prodej náhradních dílů. Zaměřujeme se na kompresory Atlas Copco, dále pak Mark, Ceccato, Schneider a další,…

Stanislav Šuťák

Hlavní servisní technik, jednatel

Jsem v oboru od roku 1992. Má práce je zároveň i mým koníčkem a proto do své práce dávám vše, aby mí klienti byli maximálně spokojeni.

TopMechanic.cz

Historie

1986

V roce 1986 jsem úspěšně absolvoval SOU Železniční Oderka v Ostravě. K technickým oborům jsem měl vždy blízko.

1993-1998

V roce 1993 jsem pracoval pro firmu Walmark a.s. na pozici hlavního mechanika. Získal jsem celou řadu zkušeností a začal jsem také opravovat své první kompresory od 4 do 40 barů.

1998-2004

Má další působnost byla ve firmě ZM servis Moravia s.r.o., kde jsem se pořádně dostal ke kompresorové technice a problematice stlačeného vzduchu. Opravoval jsem kompresory šroubové, pístové, mobilní, stacionární i vysokotlaké. Obor mě zaujal a fascinoval, což vedlo k další životní etapě.

2004-2011

Můj koníček, vedomosti a zkušenosti mě vedly k založení živnosti a firmy s-kompresory. Úzce jsem spolupracoval s firmou HOERBIRGER Žandov s.r.o., kteří patřili k největším výrobcům ventilových desek pro pístové kompresory. Ač podnikání bylo úspěšné, otevřela se předemnou nová nabídka.

2011-2021

Více než 10 let jsem byl součástí rodinné firmy PRESKOM s.r.o., kde jsem působil jako hlavní servisní technik a jednatel. Bohužel se naše cesty a vize po čase začaly rozcházet, což vedlo k mému odchodu.

2021

V roce 2021 jsem založil firmu TopMechanic. Nyní se naše firma se skládá ze 3 členů. Jelikož nejsme velká korporace, každého zákazníka si velice vážíme a uděláme pro něj maximum.