Preventivní servis typu 24000-D kompresoru Atlas Copco GA75, element OIS-MOS-C146, styková koroze

Provádíme nezávislé pozáruční opravy šroubových, pístových a bezmazných kompresorů a elektromotorů. Nabízíme prodej náhradních dílů. Zaměřujeme se na kompresory Atlas Copco, dále pak Mark, Ceccato, Schneider a další,…

Preventivní servis typu 24000-D kompresoru Atlas Copco GA75, element OIS-MOS-C146, styková koroze

stykova koroze, atlas copco, atlas copco ga75, element OIS- MOS-C14, servis kompresoru

Zde Vám chceme ukázat naší práci. Jedná se o preventivní generální servis typu 24000-D šroubového kompresoru Atlas Copco GA75, element typu OIS-MOS-C146. Jedná se o zakázku pro nejmenovanou moravskou firmu.

Co jsme v rámci generálního servisu udělali?

Na začátku, ještě před demontáží, došlo u zákazníka k měření SPM. Hodnoty byly v pořádku a nic nenasvědčovalo k poškození šroubového elementu.  

Během opravy došlo k demontáži celého šroubového bloku, elektromotoru Siemens, ventilátoru a separační nádoby. Jednotlivé díly jsme důkladně odmastili, vyčistili a zkontrolovali. Použili jsme servisní sady Atlas Copco pro generální opravy. Došlo k výměně všech filtrů, těsnění, provozních kapalin, sací, zpětné i MPV klapky, hadic a dalších komponentů. Více o generálních opravách se dočtete zde.

Styková koroze

Při demontáži šroubového bloku bylo zjištěno že ozubené kolo a hřídel na elektromoru Siemens je v pořádku. Avšak po demontáži ozubeného kola z hlavního rotoru šroubovnice bylo na první pohled zřejmé, že mezi ozubeným kolem a části hřídele došlo ke stykové korozi.

Styková koroze pro nás není žádnou neznámou. Máme s ní řadu zkušeností a umíme jí efektivně vyřešit.

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás kontakt.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *