Repas kompresoru Orlík

Provádíme nezávislé pozáruční opravy šroubových, pístových a bezmazných kompresorů a elektromotorů. Nabízíme prodej náhradních dílů. Zaměřujeme se na kompresory Atlas Copco, dále pak Mark, Ceccato, Schneider a další,…

Repas kompresoru Orlík

Repas kompresoru Orlík

Zde Vám přinášíme další ukázku naší práce. Jedná se o repas, neboli renovaci staršího zařízení. Renovace je důležitá v rámci zachování výkonu, snížení provozních nákladů, prodloužení životnosti zařízení, zajištění vyšší bezpečnosti provozu a v neposlední řadě také k optimalizaci efektivity.

Kompresory Orlík jsou synonymem pro dlouhou životnost a spolehlivost. Jejich konstrukce a materiálová kvalita jsou navrženy tak, aby odolávaly náročným provozním podmínkám po dlouhá desetiletí. Díky pečlivému zpracování a použití vysoce odolných materiálů jsou kompresory Orlík schopny fungovat s minimálními potřebami údržby a poskytovat stabilní výkon po celou svou provozní životnost. To je důvod, proč jsou tyto kompresory volbou mnoha průmyslových podniků, které si cení trvanlivosti a spolehlivosti svých zařízení.

Co jsme v rámci renovace kompresoru Orlík udělali?

  1. Demontáž a inspekce
  2. Čištění
  3. Oprava a výměna poškozených součástí
  4. Olejování a mazání
  5. Lakování
  6. Testování, ladění

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *